Školski kurikulum Srednje škole Topusko za školsku godinu 2017./2018.

Službenik za informiranje

Službenik za informiranje u SŠ Topusko je Ankica Kuzmić

Broj telefona: 044 885-104

Broj telefaxa: 044 811-939

e-mail adresa: ured@ss-topusko.skole.hr

Obrazac - kliknuti

Obavijest za nastavnike

Detaljnije informacije pogledati u rubrici " Oglasna ploča "

Obavijest za učenike

Obavijest za roditelje

Termini razrednih informacija prikazani su u rubrici " Razredi - informacije " u lijevom izborniku.

The Cranberries - Zombie

« Veljača 2018 »

Izvanučionička nastava

19.02.2018. 12:54
Neustavno je da komunalni redari postaju 'gradska policija'
Prema prijedlogu, komunalni bi redari mogli ulaziti u dvorišta i kuće, legitimirati građane, ispitivati ih, fotografirati. Oni ne mogu biti gradska policija, poručio je

19.02.2018. 12:34
Divjak: Možda ćemo uskoro u svemiru imati Rimac automobil
Ministrica Divjak je na potpisivanju sporazuma Hrvatske i Europske svemirske agencije rekla da će ovo ubrzati umrežavanje znanstvenika, razvoj raznih područja i biti prilika za naše tvrtke

19.02.2018. 12:30
Možete li pustiti partnera da ode? 5 znakova da je vezi kraj
Kada izađete iz loše veze, sami sebi stvarate prostor u kojemu imate priliku upoznati nekoga tko bi vam mogao savršeno odgovarati. Nekoga tko će vas voljeti svim srcem

19.02.2018. 12:29
Tri 'N' golmana Istre: Najstariji je, najviši i najteži igrač HNL-a
Iveša je protiv 'lokosa' nastupio s 40 godina, šest mjeseci i 27 dana prestigavši dosadašnjeg rekordera, Zadranina Jakova Suraća koji je dugo bio na prvom mjestu s 40 godina, dva mjeseca i 26 dana

19.02.2018. 12:28
Sporazum Hrvatske i Europske svemirske agencije o suradnji
Sporazum će ubrzati umrežavanje hrvatskih znanstvenika i gospodarstva u Europi, razvoj područja od meteorologije i zaštite okoliša do satelitske navigacije i robotike, kazala je  ministrica Divjak

19.02.2018. 12:20
Davor Božinović osnovnoškolce upozorio na opasnosti oružja
Prema policijskim podacima od 1. rujna 2007. do kraja prošle godine kroz kampanju je u Sisačko-moslavačkoj županiji prikupljeno gotovo 500 komada vatrenog oružja

19.02.2018. 12:20
Naletio na dijete i pobjegao: U nogu mu morali ugraditi šipku
VINKOVCI Nepoznati vozač na parkiralištu u Mihanovićevoj ulici naletio je na dječaka (10) i pobjegao s mjesta nesreće. Dijete je prebačeno u KBC Osijek s višestrukim prijelomom noge

19.02.2018. 12:20
'Lili je manipulatorica, a istina je da je u showu pao i šamar...'
Žao mi je što me sigurno nisu prikazali u punom svjetlu, ali tri tjedna je taman, rekao je Golubiček. Dodaje kako je u kući sigurno izgubio par kila i dobio masnoće, a najviše su mu falili auto i utezi

Sajam poslova 2017.
Autor: Administrator , 31. 10. 2017.

U organizaciji Hrvatskog zavoda za zapošljavanje Područnog ureda Sisak 27. listopada je u Sisku održan deveti po redu Sajam poslova.

Sajmu poslova prisustvovali su učenici SŠ Topusko ( 3. razred strojara ), a koji su pri tome izvršili prezentaciju naše škole.

Sajam poslova namijenjen je nezaposlenim osobama, tražiteljima zaposlenja, poslodavcima, institucijama, ustanovama, studentima, maturantima, učenicima završnih razreda osnovnih škola te svim zainteresiranim osobama koje planiraju razvoj karijere.

Na Sajmu poslova posjetitelji mogu dobiti informacije o uslugama Hrvatskog zavoda za zapošljavanje, mjerama aktivne politike zapošljavanja, saznati više o uslugama profesionalnog usmjeravanja namijenjene učenicima, studentima, nezaposlenim osobama i tražiteljima zaposlenja, razgovarati s poslodavcima s područja Sisačko-moslavačke županije, dobiti informacije o njihovim trenutnim i budućim potrebama za zapošljavanjem, znanjima i vještinama koje traže poslodavci, ispuniti upitnik za zapošljavanje kod poslodavaca te sudjelovati u radionicama ili okruglom stolu.

Sajam poslova se održava u partnerstvu s  gradovima i općinama na području HZZ PU Sisak, Hrvatskom gospodarskom komorom – Županijskom komorom Sisak, Hrvatskom obrtničkom komorom – Obrtničkom komorom Sisačko-moslavačke županije te uz pokroviteljstvo Sisačko-moslavačke županije, a na njegovom otvorenju nazočio je i zamjenik župana Ivan Celjak.

odajmo kao su u sklopu Sajma poslova održane i radionice „Osposobljavanje na radnom mjestu“, „Sezonsko zapošljavanje“ te radionica „Samozapošljavanje“, a ovaj put se okrugli stol bavio temom „Strukovno obrazovanje – kako uskladiti ponudu i potražnju za radnicima strukovnih zanimanja“.