Školski kurikulum Srednje škole Topusko za školsku godinu 2017./2018.

Službenik za informiranje

Službenik za informiranje u SŠ Topusko je Ankica Kuzmić

Broj telefona: 044 885-104

Broj telefaxa: 044 811-939

e-mail adresa: ured@ss-topusko.skole.hr

Obrazac - kliknuti

Obavijest za nastavnike

Detaljnije informacije pogledati u rubrici " Oglasna ploča "

Obavijest za roditelje

Termini razrednih informacija prikazani su u rubrici " Razredi - informacije " u lijevom izborniku.

Točno vrijeme

Guns N' Roses: Welcome To The Jungle

« Studeni 2017 »

Izvanučionička nastava

Odabrane agencije:

• Alga
  • Astralis
  • Spektar

Roditeljski sastanak je 20.11.2017. godine u 14.00 sati

Odabrane agencije:

• Punim jedrima
  • Spektar
  • Laterna

Roditeljski sastanak je 23.11.2017. godine u 14.00 sati

Večernji list
Sajam poslova 2017.
Autor: Administrator , 31. 10. 2017.

U organizaciji Hrvatskog zavoda za zapošljavanje Područnog ureda Sisak 27. listopada je u Sisku održan deveti po redu Sajam poslova.

Sajmu poslova prisustvovali su učenici SŠ Topusko ( 3. razred strojara ), a koji su pri tome izvršili prezentaciju naše škole.

Sajam poslova namijenjen je nezaposlenim osobama, tražiteljima zaposlenja, poslodavcima, institucijama, ustanovama, studentima, maturantima, učenicima završnih razreda osnovnih škola te svim zainteresiranim osobama koje planiraju razvoj karijere.

Na Sajmu poslova posjetitelji mogu dobiti informacije o uslugama Hrvatskog zavoda za zapošljavanje, mjerama aktivne politike zapošljavanja, saznati više o uslugama profesionalnog usmjeravanja namijenjene učenicima, studentima, nezaposlenim osobama i tražiteljima zaposlenja, razgovarati s poslodavcima s područja Sisačko-moslavačke županije, dobiti informacije o njihovim trenutnim i budućim potrebama za zapošljavanjem, znanjima i vještinama koje traže poslodavci, ispuniti upitnik za zapošljavanje kod poslodavaca te sudjelovati u radionicama ili okruglom stolu.

Sajam poslova se održava u partnerstvu s  gradovima i općinama na području HZZ PU Sisak, Hrvatskom gospodarskom komorom – Županijskom komorom Sisak, Hrvatskom obrtničkom komorom – Obrtničkom komorom Sisačko-moslavačke županije te uz pokroviteljstvo Sisačko-moslavačke županije, a na njegovom otvorenju nazočio je i zamjenik župana Ivan Celjak.

odajmo kao su u sklopu Sajma poslova održane i radionice „Osposobljavanje na radnom mjestu“, „Sezonsko zapošljavanje“ te radionica „Samozapošljavanje“, a ovaj put se okrugli stol bavio temom „Strukovno obrazovanje – kako uskladiti ponudu i potražnju za radnicima strukovnih zanimanja“.