Zoran je za njezinu aferu saznao prije tek nekoliko dana, a Jovana se navodno zbog ljubavnika odrekla silnog novca. Navodno je otišla s rođakom crnogorskog narko bossa Darka Šarića

Kuća Šabana Šaulića je oronula: 'Sramota, sve smrdi od smeća'
Dok je Šaban bio živ, povremeno je obilazio svoj dom u kojem godinama nitko ne živi, ali se u njemu nije dugo zadržavao. Redovito je plaćao ljude koji su kuću u Šapcu održavali

15.01.2021. 23:42
Sport LIVE na TV-u: Evo gdje gledati sve utakmice i turnire
U našem najvećem TV vodiču za sportske zaljubljenike možete naći sve prijenose svih utakmica, mečeva, turnira... koje nude kanali koje gledaju korisnici u Hrvatskoj

15.01.2021. 23:32
Jolie: Javno sam zaplakala dva puta. Jednom je bilo zbog Bosne
Novinar koji je radio intervju s glumicom pitao ju je kako je doživjela svjedočanstva ljudi koja je u čitala radeći na svom filmu. Odgovorila je kako joj je bilo jako uznemirujuće i šokantno

15.01.2021. 23:30
Kupnjom sobne biljke povratite osjećaj kontrole u svojem životu
Pandemija je kod mnogih ljudi potaknula osjećaj nesigurnosti i straha, a s tim i osjećaj bespomoćnosti. Povratite malo kontrole nad svojim životom kupnjom jedne male biljke

15.01.2021. 23:16
Kovač juri prema vrhu: Monaco uspio srediti i Montpellier...
U susretu 20. kola francuskog nogometnog prvenstva Monaco je na gostovanju pobijedio Montpellier sa 3-2 ostvarivši treću uzastopnu pobjedu. Momčad Nike Kovača je povela 3-0, a potom grčevito spašavala tri boda nakon što je Montpellier uspio smanjiti na 3-2. Monaco je poveo u 24. minuti golom Kevina Vollanda, a 11 minuta kasnije Wissam Ben Yedder je povećao prednost gostiju iz Kneževine. Kada je Ben Yedder u 61. minuti realizirao kazneni udarac za 3-0 činilo se kako će Kovčeva družina lako do bodova Međutim, Elye Wahi je u 63. minuti vratio nadu domaćinu, a samo pet minuta kasnije Andy Delort je smanjio na 2-3 zakompliciravši situaciju. Ipak, Monaco je do kraja susreta uspio sačuvati pogodak prednosti ostvarivši važnu gostujuću pobjedu i treću u nizu. Monaco je ostao na četvrtom mjestu, no sada ima 36 bodova, tri manje od PSG-a i Lillea, dok je u vodstvu Lyon sa 40 bodova. Montpellier je osmi sa 28 bodova.

15.01.2021. 23:15
Ivica: 'Nisam dvoumio postati urednik na radiju. Glazbu jako vole i moja djeca, slušamo sve'
Ivica se rado odazvao pozivu Goldovaca te će privremeno biti u ulozi glavnog urednika. Sastavio je listu svojih hitova, što ga veseli. Glazbu vole i njegova djeca

15.01.2021. 23:06
Ukić pogodio tricu s 10 metara za pobjedu, ali isteklo vrijeme: FMP bolji nakon dva produžetka
Splićani nisu uspjeli slaviti na isti način kao i u prošlom kolu protiv Budućnosti kada je Čampara tricom sa zvukom sirene donio pobjedu klubu s Gripa. FMP je pobijedio nakon dva produžetka