« Prosinac 2021 »

23.04.2024. 10:40
Alan šokirao Danijelu isprikom: 'Pogriješio sam, nisam bio sav svoj. Počinjem se zaljubljivati...'
Karla i Lovre u showu 'Brak na prvu' uređivali su se za večeru, a Lovre je priznao da su sad u dobrim odnosima i da bi volio da tako i ostane. Karmen i Josip i dalje su razdvojeni

23.04.2024. 10:35
VIDEO Žestoke kazne za kaos u Našicama: Igraču godinu dana, Vujoviću tri mjeseca suspenzije!
Prvi derbi rukometaša Nexa i Zagreba ove sezone trebao se odigrati u Našicama, ali sve je prekinuto kada je Marko Bezjak nekoliko sekundi prije kraja poluvremena nasrnuo na delegata

23.04.2024. 10:33
USKORO UŽIVO Ivan Penava se obraća medijima. Govorit će o izvještaju s predsjedništva DP-a
Ivan Penava, predsjednik Domovinskog pokreta, održava danas od 11 sati konferenciju za medije čija je tema izvještaj s predsjedništva stranke...

23.04.2024. 10:30
Posudite novu knjigu i uživajte u dobroj priči, sami ili s nekim!
Pjevanje, igranje, pričanje i slaganje rima među aktivnostima su koji promoviraju ranu pismenost. Što dijete bude starije možete mu više čitati priče, slikovnice, pokazivati sličice prikladne njegovim godinama

23.04.2024. 10:21
VIDEO Ovo ima samo kod nas: Jednog od najboljih relijaša 'žicao' cigaretu nakon utrke?!
Cijeli događaj je prošao bez incidenata, a novi predsjednik HAKS-a rekao je kako ćemo WRC u Hrvatskoj gledati i iduće tri godine. Odlična je to vijest za navijače

23.04.2024. 10:14
Putinova saveznica Vale Čaša, poznata saunska zabavljačica, prijeti Europi: Izgubit ćete više!
Matvijenko nije precizirala kakav će biti odgovor na uzimanje ruske imovine o čemu se još uvijek raspravlja na Zapadu.

23.04.2024. 10:14
VIDEO Gužve na zagrebačkoj obilaznici: Stvaraju se kolone
ZAGREB - Na zagrebačkoj obilaznici u zoni čvora Zagreb zapad iz smjera Bregane i Maclja u smjeru Zagreba vozi se jednim trakom prema Jankomirskom mostu, a iz smjera čvora Lučko u smjeru grada osiguran je vozni trak kao spoj na Jankomirski most, javljaju iz HAK-a. Gužvu je snimio i naš čitatelj, a može vidjeti kako se stvara duga kolona.

23.04.2024. 10:12
Plan HDZ-a opet udario u zid. Domovinski pokret: Ne želimo nikako SDSS u većini u Saboru
Problem sa SDSS-om se može riješiti. Ne moraju oni biti u novoj vladi, ali i oni i svi drugi predstavnici manjina mogu zadržati sva svoja prava i financiranje kao i dosad, smatraju u HDZ-u. Ali to neće biti lako provesti..

Svjetlana Crnković