« Siječanj 2022 »

21.01.2022. 15:32
Drmić zabio, 'bijeli' remizirali s jakim Česima, u srijedu Triglav
Rijeka prvih 15 minuta 'nije istrčala na utakmicu', ali onda je bila ili bolja ili ravnopravno s četvrtom momčadi Češke, a Josip Drmić je zabio nakon Murićevog kornera

21.01.2022. 15:30
Kožnate tajice super su za kišne dane: Donosimo ideje kako ih kombinirati od jutra do mraka
Eko koža je vrlo zahvalna jer je lako očistiti je maramicom. Umjetni materijali praktični su u danima visoke vlage, dobro izgledaju u crnoj i sličnim tamnim varijantama

21.01.2022. 15:29
Iako je ćelav, Dretar podržava zahtjeve frizera i poziva Vladu: 'Smanjite im PDV na 13 posto'
Za vrijeme nedavne karantene svi smo shvatili koliko je ljudima važna osobna urednost koju pružaju frizerski profesionalci, poručio je za saborskom govornicom zastupnik Domovinskog pokreta Davor Dretar

21.01.2022. 15:24
Ministar sigurnosti BiH negirao krivnju za pogodovanje Scoutu
Negirao je krivicu pri kupnji rashodovanog oružja i vojne opreme u razdoblju kada je obnašao dužnost ministra obrane

21.01.2022. 15:23
Grlić Radman: 'Srbija će snositi posljedice zbog otimanja hrvatske kulturne baštine'
Prisvajanje tuđe kulturne baštine je skandalozno, ali se očito uklapa u hegemonističku politiku širenja tzv. srpskog sveta, rekao je ministar

21.01.2022. 15:20
Osijek je predstavio Caktaša: Potpisao višegodišnji ugovor
Mijo Caktaš stigao je u Poreč i postao novi igrač Osijeka. Bivši hajdukovac, prošao je liječnički pregled te se pridružio pripremama osječkom klubu koji ga je službeno predstavio

21.01.2022. 15:12
Zavirite u stan Anđelke Prpić nakon razvoda: Klavir i biljke, na zidu jedan poseban portret...
Posebno mjesto u njezinom domu zauzima slika iznad klavira, na kojoj vidimo portret majke i sina. Dominiraju oštre linije i jednostavan dizajn bazičnih komada namještaja

21.01.2022. 15:06
Intel ulaže 20 milijardi dolara u dvije tvornice čipova u Ohiju
Izvršni direktor Pat Gelsinger želi proširiti proizvodnju, posebno u Europi i SAD-u, kako bi uspješnije konkurirao ostalim proizvođačima u razdoblju snažne potražnje za čipovima koja trenutno nadmašuje ponudu

Autor: Ankica Kuzmić, 23. 11. 2021.

Sukladno Odluci Stožera civilne zaštite Republike Hrvatske o uvođenju posebne sigurnosne mjere obveznog testiranja dužnosnika, državnih službenika i namještenika, službenika i namještenika u javnim službama, službenika i namještenika u lokalnoj i područnoj (regionalnoj) samoupravi te zaposlenika trgovačkih društava od 12. studenog 2021., obavještavamo Vas da od utorka, 16. studenog 2021. u prostor Srednje škole Topusko možete ući uz predočenje:

• EU digitalne COVID potvrde ili drugog odgovarajućeg dokaza o cijepljenju odnosno preboljenju, ili

• nalaza negativnog testa ovlaštene ustanove ili ovlaštenog laboratorija (brzi antigenski test ne smije biti stariji od 48 sati od uzimanja brisa, a PCR test ne smije biti stariji od 72 sata od uzimanja uzorka)

Navedene potvrde odnose se na zaposlenike škole, ali i na sve stranke koje dolaze u školu iz bilo kojeg razloga (roditeljski sastanci, informacije, duplikati svjedodžbi, ispisi učenika, i sl.).

Vrata Škole bit će zaključana. Za ulazak je potrebno pozvoniti i čekati da netko od službenih osoba otvori vrata te predočiti neku od gore navedenih potvrda.

Informacije je moguće dobiti na sljedeće brojeve telefona:

Tajništvo

044/885-104

Pedagoška služba

044/811-933

Zbornica

044/811-935

Željka Gajdek, prof.

Informacije je moguće dobiti na sljedeće brojeve telefona:

Tajništvo

044/885-104