17. Sjednica Školskog odbora 30.10.2026
16. Sjednica Školskog odbora 1.10.2026
15. Sjednica Školskog odbora 31.8.2026.
14. Sjednica Školskog odbora 15.7.2026.
13. Sjednica Školskog odbora 1.7.2026.
12. Sjednica Školskog odbora 31.3.2026.
11. Sjednica Školskog odbora 6.2.2026.
10. Sjednica Školskog odbora 23.12.2025.
9. Sjednica Školskog odbora 1.12.2025.
8. Sjednica Školskog odbora 13.11.2025.
7. Sjednica Školskog odbora 23.10.2025.
6. Sjednica Školskog odbora 7.10.2025.
5. Sjednica Školskog odbora 2.9.2025.
4. Sjednica Školskog odbora 29.7.2025.
3. Sjednica Školskog odbora 13.6.2025.
2. Sjednica Školskog odbora 09.06.2025.
1. Konstituirajuća sjednica Školskog odbora 23.05.2025.
44. Sjednica Školskog odbora 31. 01. 2025.
Školski odbor Srednje škole Topusko
Školski odbor konstituiran je 23. svibnja 2025. godine na vrijeme od četiri (4) godine od dana konstituiranja.
Članovi Školskog odbora Srednje škole Topusko su:
- Dijana Ščrbak, iz reda nastavnika i stručnih suradnika, predsjednica Školskog odbora
- Ivan Vrbić, iz reda radnika, zamjenik predsjednice Školskog odbora
- Andreja Markulin, iz reda nastavnika i stručnih suradnika
- Andreja Kuzmić, iz reda roditelja
- Karla Kaurić, imenovao Osnivač Sisačko-moslavačka županija
- Senka Žugaj Išek, imenovao Osnivač Sisačko-moslavačka županija
- Zlatko Iskrić, imenovao Osnivač Sisačko-moslavačka županija
OBAVIJEST O POSTOJANJU SUKOBA INTERESA
Sukladno odredbi članka 80. stavka 2. točke 1. Zakona o javnoj nabavi („Narodne novine“, broj 120/16, 114/22, 48/26), NE POSTOJE gospodarski subjekti s kojima je predstavnik naručitelja Srednje škole Topusko iz članka 76. stavka 2. točke 1. i 2. Zakona o javnoj nabavi ili s njim povezane osobe u sukobu interesa.
Sukladno članku 3. Pravilnika o provedbi postupaka jednostavne nabave Srednje škole Topusko NE POSTOJE gospodarski subjekti s kojima je predstavnik naručitelja Srednje škole Topusko iz članka 3. Pravilnika o provedbi postupaka jednostavne nabave Srednje škole Topusko ili s njim povezane osobe u sukobu interesa.
45. Sjednica Školskog odbora 20. 02. 2025.
46. Sjednica Školskog odbora 14. 03. 2025.
47. Sjednica Školskog odbora 31. 03. 2025.
Kontakt
+385 44 885 104
ured@ss-topusko.skole.hr