Školski kurikulum Srednje škole Topusko za školsku godinu 2017./2018.

Službenik za informiranje

Službenik za informiranje u SŠ Topusko je Ankica Kuzmić

Broj telefona: 044 885-104

Broj telefaxa: 044 811-939

e-mail adresa: ured@ss-topusko.skole.hr

Obrazac - kliknuti

Obavijest za nastavnike

Detaljnije informacije pogledati u rubrici " Oglasna ploča "

Obavijest za roditelje

Termini razrednih informacija prikazani su u rubrici " Razredi - informacije " u lijevom izborniku.

Točno vrijeme

AC/DC - Let There Be Rock

« Prosinac 2017 »

Izvanučionička nastava

Večernji list
Integrirani dan "Cisterciti i Opatija Topusko"

Dana 25.9.2017 godine u Srednjoj školi Topusko održan je Integrirani dan "Cisterciti i Opatija Topusko". Također se obilježio Dan europske baštine u Hrvatskoj.

Povodom toga dana učenici i nastavnici su se potrudili, te sudjelovali u nekoliko grupa i ispunjavali razne zadatke kako bi projekt bio sto uspješniji.

Tako smo sudjelovali u izradi kvizova, grbova, plakata, glumili smo, šivali, fotografirali te kuhali i posluživali.

Također, novinarska grupa intervjuirala je gospodina Iliju Škrinjarića, doktora medicine te profesora genetike i antropologije.

On nam je pričao kako mu je posebno drago, što Općinu Topusko želimo prikljuciti u obilježavanje Dana europske baštine. Kaže kako sam dolazi iz Topuskog i da je presretan kada čuje da se Općina Topusko želi priključiti raznim projektima i osigurati bolji ekonomski razvoj njezinim stanovnicima.

Osim toga, u projektu Općine Topusko sudjelovali su i Sanja Lončar, predsjednica društva "Terra Banalis", Antonio Grgić- slobodni umjetnik, predstavnici Konzervatorskog odjela Ministarstva kulture u Sisku, Hrvatskog restauratorskog zavoda, Odjela za kopnenu arheologiju, Državne geodetske uprave te Odjela za katastar Glina.

No to ništa ne bi bilo moguće bez naše ravnateljice Željke Gajdek te profesorice kulturne baštine Ane Rizmaul.

Posebno nam je drago što smo mogli sudjelovati u takvom projektu i nadamo se da ce ih biti još.

Pisala: Anamarija Bubaš, 3.h

Slikale: Nika Kapelec, 3.f