preskoči na sadržaj

Srednja škola Topusko

Login
Pozdrav

Vremenik

Školski kurikulum

Školski kurikulum Srednje škole Topusko za školsku godinu 2016./2017.

Službenik za informiranje

Službenik za informiranje u SŠ Topusko je Ankica Kuzmić

Broj telefona: 044 885-104

Broj telefaxa: 044 811-939

e-mail adresa: ured@ss-topusko.skole.hr

Obrazac - kliknuti

Obavijest za nastavnike

Detaljnije informacije pogledati u rubrici " Oglasna ploča "

Obavijest za roditelje

 

Termini razrednih informacija prikazani su u rubrici " Razredi - informacije " u lijevom izborniku.

Točno vrijeme
Vremenska prognoza

 

Hit dana

Jacques Houdek - My friend

Facebook

Tražilica
Kalendar
« Srpanj 2017 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6
Prikazani događaji

Download

Download sa portala Download.hr!

Korisni portali

Izvanučionička nastava
Upute za izradu završnog rada - strojarstvo
Brojač posjeta

 

Free Web Counter

 

Večernji list
Učitavanje RSS feeda je završilo s greškom: 404
Popis djelatnika

RAVNATELJ I STRUČNI SURADNICI
Ime i prezime, titula, dužnost/zanimanje


1. Željka Gajdek, prof., ravnatelj
2. Josipa Drvodelić, prof., pedagoginja
3. Gordana Plemenčić, prof., knjižničar


NASTAVNICI
Ime i prezime, titula, razred koji vodi


1. Vesna Mikulić,prof.,
2. Anita Medved, prof.,3u
3. Dijana Šešerin, prof., 3.f
4. Lorena Iskrić, prof., 2.h
5. Marija Išek, prof.
6. Mr sc Nikolina Klanfar, prof., 2.f
7. Vesna Hajtok, prof.
8. Ana Ceković, prof.
9. Dario Ozimec, prof.
10. Hrvoje Blažanović, prof.
11. Svjetlana Crnković, dipl.ing.,
12. Gordana Eremić, prof.,
13. Ana Rizmaul, prof.
14. Blaženka Prelčec, prof.
15. Mira Kasalo, prof., 1.s
16. Katica Kašikić, struč.spec.oec, 2.u
17. Božidar Pajić, dipl.ing, stroj.
18. Martina Car Jakšić, dipl.oecc.
19. Andreja Markulin, dipl.oecc., 4.h
20. Marija Matković, prof.
21. Dalibor Gagula, dipl.teolog
22. fra GoranRukavina, OFMCap. magistar teologije                           

23. Kristina Cerovski, dipl.ing.,
24. Ivan Vrbić, viši fizioterapeut

25. Nikolina Putrić, prof.,4f

26. Boris Pogačić, konobar, specijalist
27. Nenad Sobodić, majstor kuhar

28. Mirjana Klobučar, stručna prvostupnica ekonomije

29. Adela Kadrić Dobrenić, prof.

30. Marija Bakarić Golub, mag. educ. hrvatskog jezika i književnosti

31. Dean Topalović, majstor kuhar

32. Sanja Budimir, viši fizioterapeut

33. Zoran Pašić, dipl. ing. fizike

34. Ivana Štedul, dipl.physio

35. Ana Plemenčić, bacc. physio

36. Danka Drmešić, dipl.oec. 3.h

37. Draženka Birkić, univ.spec.oec. 1.h

38. Ivančica Benić, prof. engleskog i ruskog jezika

39. Igor Vujatović, prof. povijesti

40.Ivica Kirin, prof. povijesti i sociologije

41.Maračić Marijan, ing.

42. Jasna Rijetković, kuhar

 


SURADNIK U NASTAVI
Ime i prezime, titula

1. Miran Skrbin, strojobravar


ADMINISTRATIVNO-TEHNIČKO I POMOĆNO OSOBLJE
Ime i prezime, dužnost/zanimanje

1. Ankica Kuzmić, tajnica
2. Milka Rakarić, računovodstveni referent
3. Milan Trdina, domar,ložač
4. Milka Kovačević, spremačica
5. Ankica Rukavina, spremačica
6. Nena Papić, spremačica
7. Marica Kostelić, spremačica


 





Djelatnici:


  • ANA CEKOVIĆ
  • Marija Išek
  • MIRA KASALO
  • Ankica Kuzmić
  • Marija Matković
  • ANITA MEDVED
  • Božidar Pajić
preskoči na navigaciju