« Prosinac 2017 »

11.05.2024. 22:14
Kakva atmosfera! Španjolski su predstavnici raspjevali press centar: 'Počeo je pravi party!'
Osim glasom, pjevačica iz benda oduševila je stasom. Nosila je crni kombinezon sa šljokičastim detaljima. Njezini su plesači nastup započeli u odijelima, a onda su se skinuli u tange i korzete

11.05.2024. 22:12
VIDEO Umag je uz svog Baby Lasagnu! Markovi sugrađani navijaju zajedno na trgu
UMAG: Brojni obožavatelji okupili su se večeras u rodnom gradu Baby Lasagne, u Umagu na Trgu, gdje je organiziran prijenos finalne večeri Eurosonga. Prijenos je krenuo od 20 sati, a atmosferu je zagrijavao DJ Antonio Pren. Mnogi se nadaju da će Baby Lasagna sa svojom energičnom pjesmom 'Rim Tim Tagi Dim' 69. izdanje Eurosonga dovesti u Hrvatsku!

11.05.2024. 22:10
VIDEO Prosvjednici se svađali s policijom u Švedskoj uoči finala, oni ih polijevali i tjerali vodom
MALMö - Tisuće prosvjednika sukobile su se s policijom uoči večerašnjeg finala Eurosonga u Švedskoj. Razlog je bilo sudjelovanje Izraela na natjecanju. Neki prosvjednici fizički su se obračunali s policijom, a oni su njih polijevali vodom.

11.05.2024. 22:07
Zekić napao sudačku komisiju: 'Ne učite se na nama, netko iz kluba neka reagira na greške'
Nisam napadao suce, valjda je jasno zašto dolaze strani suci, ali molim komisiju da ne šalju ljude koji će se učiti na nama. U pitanju je egzistencija i naših obitelji i kluba, oštar je bio trener Osijeka

11.05.2024. 22:06
Pljušte reakcije na nastup Irske na Eurosongu: 'Esencija! Ovo je performans koji će se pamtiti'
Bambie Thug predstavili su se pjesmom "Doomsday Blue", po kladionicama su jedan od favorita za pobjedu

11.05.2024. 21:50
VIDEO Društvene mreže 'gore' nakon nastupa Izraelke Eden Golan: Publika ju je izviždala
Nastup Izralela ove je godine bio posebno kontroverzan zbog rata u Gazi. Mnogi su se prosvjednici okupljali ovog vikenda u Malmöu i izašli na ulice protiv njezinog sudjelovanja

11.05.2024. 21:47
Izrael optužuje Južnu Afriku: 'Vi djelujete kao legalna ruka za terorističku organizaciju Hamas'
Južnoafrička Republika podnijela je još jedan hitan zahtjev ICJ-u u petak, pozivajući sud da uvjeri Izrael da poduzme daljnje korake kako bi spriječio genocid nad Palestincima, uključujući zahtjev da se Izrael odmah povuče iz Rafaha

11.05.2024. 21:47
FOTO Brojni fanovi stigli bodriti Baby Lasagnu na Europski trg u Zagrebu: 'Moramo pobijediti!'
Mnogi se nadaju da će Baby Lasagna sa svojom energičnom pjesmom 'Rim Tim Tagi Dim' 69. izdanje Eurosonga dovesti u Hrvatsku!

Ana Plemenčić Žugaj